Náhradní díly

Náhradní díly, originální, repliky za výhodné ceny

Originální autodíly Škoda, Audi, Volkswagen, Seat, Ford, na které se můžete vždy spolehnout!

Ucelená nabídka autodílů a chemie od předních výrobců.


ABA

Švédská výrobní skupina, která dodává své produkty do více než 70 zemí celého světa. Z jejího sortimentu nabízíme hadicové spony. ABA se orientuje na kvalitu, o čemž svědčí její dodávky do prvovýroby.


AE

Motorové díly značky AE jsou produkovány koncernem FEDERAL MOGUL, jednou z největších světových firem na trhu autodílů. V sortimentu máme kluzná ložiska a ventily této značky.


ALKAR

Dodavatel zrcátek a skel zrcátek se širokým sortimentem.


AVA

Chladicí systémy holandského výrobce: chladiče, topení, kondenzátory, intercoolery, příslušenství. Nabízíme nejširší sortiment na trhu v ČR.


CORTECO

Corteco je mezinárodní koncern sdružující 9 společností v 9 zemích světa (Německo, Itálie, Francie, USA, Španělsko, Švédsko, Velká Británie, Brazílie, Mexiko). Corteco patří k největším světovým producentům autodílů originální kvality.


BOGE

Boge je divize německého koncernu ZF Sachs AG, který se svojí více než 100 letou historií patří k nejstarším, ale také největším výrobcům originálních autodílů na evropském i světovém trhu.


BREMBO

Italský výrobce s výrobními závody v Itálii, Evropě, USA a Japonsku. Jeden z největších dodavatelů do prvovýroby prakticky do všech světových automobilek. Vedoucí značka v F1 a dalších nejvýznamnějších světových sportovních soutěžích.


CARGO

Pod značkou Cargo nabízí dánský výrobce Holger Christiansen náhradní díly pro startéry, alternátory a elektrické příslušenství vozidla. Vše v originální kvalitě a se zárukou předního evropského výrobce. Vedoucí firma světového trhu zapalovacích kabelů pro automobily. Její výrobky překračují kritéria originálního vybavení a proto jsou používány mnohými výrobci automobilů v prvovýrobě.


CAROL

Německá firma Contitech, patřící do mezinárodního koncernu Continental, je jedním z největších evropských výrobců klínových, rozvodových, drážkových řemenů a hadic. Výrobní závody má v Německu, Velké Británii, USA, Francii a dalších zemích.


CONTITECH

Corteco je mezinárodní koncern sdružující 9 společností v 9 zemích světa (Německo, Itálie, Francie, USA, Španělsko, Švédsko, Velká Británie, Brazílie, Mexiko). Corteco patří k největším světovým producentům autodílů originální kvality.


CORTECO

Široká škála praktických a účinných výrobků od různých druhů čisticích prostředků, přes maziva, antikorozní přípravky, výrobky pro dílnu, aditiva, až po ošetřující a pomocné výrobky a jedinečný víceúčelový přípravek 5-56. Společnost CRC vznikla v roce 1958 v USA a dnes má 3 pracovní skupiny se sídly v USA, Austrálii a Evropě.


DELTA

DETA je tradičním německým výrobcem baterií. Od roku 1997 je součástí koncernu EXIDE, největšího světového výrobce baterií. DETA nabízí tři druhy baterií: klasické elektrolytické (v provedení suchém i nabitém), ekonomické EKO Power a bezúdržbové baterie Funline.


ELF

ELF je značka olejů světového koncernu TotalFinaElf, jednoho z největších světových producentů olejů a maziv. Motorové oleje ELF se vyznačují vysokou jakostí.


FACET

Italský výrobce dílů zapalování, čidel a spínačů s výrobním programem více než 4.000 kusů produktů pro vozy všech značek.


FTE

FTE se svou více než 45 letou historií k tradičním a také největším evropským výrobcům brzdové a spojkové hydrauliky. Její výrobky najdete téměř ve všech evropských osobních i nákladních automobilech. Sídlo firmy je v Německu.


GENERAL ELECTRIC

Žárovky pro všechny značky automobilů od celosvětově renomované společnosti General Electric, divize GE Lighting. Společnost má sídlo v USA a výrobní závody po celém světě. Její produkce splňuje požadavky na originální kvalitu.


GOETZE

Přední evropský výrobce motorových těsnění a pístních kroužků patří k vyhledávaným dodavatelům do výroby automobilů. Prvotřídní kvalita je zde samozřejmostí, protože těsnění a pístní kroužky jsou vystaveny extrémnímu namáhání.


HC PARTS

HC Parts je značka dánského výrobce Holger Christiansen, který se specializuje na výrobu startérů a alternátorů pro osobní a nákladní automobily. Dlouholetá zkušenost ji řadí mezi přední evropské dodavatele těchto částí.


KELLA

Hella s ročním obratem téměř 3 miliardy EUR je jednou z celosvětově vedoucích firem na trhu světel a elektrických příslušenství. Sídlo má v Německu a její výrobky najdete ve většině evropských automobilů včetně nejnovějších modelů vozů.


I.F.H.S.

Výrobce pružicích jednotek pérování (koulí) pro vozy Citroen.


INA

Německá firma INA patří k největším výrobcům napínacích a vodicích jednotek rozvodového systému motoru a tradicí výroby již od roku 1946 a výrobními závody v Německu, Francii, USA, Švýcarsku, Itálii a dalších zemích. INA je významným dodavatelem do prvovýroby.


KAROS

Dánský výrobce karosářských dílů s dceřinými společnostmi ve Švédsku a Německu. Ve svém sortimentu nabízí přes 16.000 položek dílů. Při jejich výrobě jsou dodržovány přísné kvalitativní normy. Díly jsou vyráběny z jakostních materiálů a mají precizní formu.


KS

Německý výrobce motorových dílů s výrobními závody ve 22 zemích světa. Tato firma patří mezi největší ve svém oboru v celosvětovém měřítku. Orientuje se na kvalitu a neustálý vývoj nových výrobků ve vlastních výzkumných a vývojových centrech.


LEMFÖRDER

Německý producent dílů řízení s celosvětovou působností. Na trhu působí více než 50 let a za tuto dobu si získal renomé jak v prvovýrobě, tak v dodávkách pro náhradní spotřebu.


MAHLE

Firma Mahle patří se svou 80 letou tradicí a zastoupením na 4 světových kontinentech k nejvýznamnějším výrobcům součástek pro automobilový průmysl. Její výroba je orientována na prvovýrobní kvalitu a výzkum a vývoj nových výrobků. Patří k předním prvovýrobním dodavatelům a mimo jiné její výrobky najdeme v týmu Ferrari F1.


CORTECO

Pylové filtry od největšího světového výrobce, který má celosvětově 2/3 podíl na trhu. Účinně zachytává mechanické nečistoty, plynné škodliviny i nepříjemné pachy.


NGK

NGK se sídlem v Japonsku je celosvětově největší výrobce zapalovacích a žhavicích svíček pro automobilový a motocyklový průmysl. Jeho výrobky jsou montovány do většiny vozů již v prvovýrobě, např. Alfa Romeo, Audi, BMW, Fiat, Honda, Mitsubishi, Renault, Rover, Saab, Seat, Škoda, Toyota, VW a jiní.


NUOVA

Italský výrobce se sídlem v Turíně patří mezi přední evropské výrobce hydraulických součástí pro automobilový průmysl. Jeho produkce je orientována na originální kvalitu se širokým sortimentem dílů pro vozy většiny značek včetně japonských. Výroba probíhá dle evropských norem kvality s využitím moderního technologického vybavení.


PIMAX

Výrobce se sídlem v Itálii, s jehož produkty se můžete setkat ve více než 60 zemích světa. Pimax vyrábí vysoce specializované produkty jako jsou brzdová lanka pro ruční brzdy, spojková a plynová lanka nebo náhony tachometrů pro vozy většiny evropských značek.


QUICK BRAKE

Dánský výrobce brzdového příslušenství originální kvality určeného pro náhradní spotřebu. Firma působí na trhu od roku 1971.


RH

Španělský výrobce brzdových destiček, který nabízí výhodný poměr kvality a ceny svých produktů. Během posledních let zaznamenala firma díky kvalitě a vývoji svých produktů prudký rozvoj. V sortimentu jsou brzdové destičky na většinu evropských vozidel. V prvovýrobě se objevuje například u značek Ford, VW Group, GM.


ROSI

Rosi je značka koncernu ArvinMeritor, který je v Evropě 2. největším dodavatelem výfukových systémů do prvovýroby (v Severní Americe mu patří 1. místo). Aktuální pokrytí evropského vozového parku činí 96 %. Rosi nabízí nejširší pokrytí trhu náhradní spotřeby u modelů vozů vyrobených po roce 1996.


RTS

Firma RTS se zabývá výrobou dílů řízení pro automobily. Díky svému špičkovému technologickému zázemí a kvalitě se firma prosadila nejen na evropském (prvovýroba pro BMW, Mercedes Benz, Renault), ale i na americkém a asijském trhu (Mitsubishi).


SACHS

Největší evropská firma vyrábějící tlumiče pérování a spojkové systémy pro prvovýrobu i náhradní spotřebu. Pro 50 světových automobilek vyrobila za více než 100 letou historii více než 50 milionů spojek a 500 milionů tlumičů pérování. Předností firmy Sachs není jen široký sortiment, ale především vysoká kvalita, která je dodržována jak pro prvovýrobu, tak pro náhradní spotřebu.


SBS

Dánský výrobce brzdových čelistí s roční produkcí přes 2 miliony kusů. Své kvality dokazuje dodávkami do prvovýroby. Jeho zákazníkem jsou i nejnáročnější výrobci - skandinávské automobilky.


SIL

Firma SIL (Industrie Saleri Italo) ve svých moderních výrobních závodech vyrábí 1,5 milionu kusů vodních čerpadel ročně. Velká část produkce je určena pro přední světové automobilky do prvovýroby. Pro náhradní spotřebu má v sortimentu přes 500 druhů vodních čerpadel.


SPIDAN

Spidan patří do mezinárodní skupiny GKN, která sdružuje nejvýznamnější evropské výrobce poloos a homokinetických kloubů. V tomto oboru je GKN největším výrobcem na světě. Pod značkou Spidan je nabízen široký sortiment poloos a kloubů na většinu automobilů.


SWF

Značka SWF se svým vysokým standardem kvality prosadila v prvovýrobě, kde patří mezi nejvýznamnější dodavatele stěračů. Novým standardem kvality jsou její stěrače DuoTec s lepší kvalitou stírání a delší životností oproti běžným stěračům nevyužívajícím tuto technologii.


TAB

Značka slovinského výrobce autobaterií, které se vyznačují nejmodernější technologií a dlouhodobou životností. Novinkou jsou bezúdržbové baterie TAB Magic s indikátorem stavu nabití ("magickým okem"). V nabídce je široký sortiment baterií pro všechny značky a modely vozidel.


TEGUFA

Tegufa je jedním z předních evropských výrobců manžet na poloosy a řízení. O vysoké kvalitě jeho produktů svědčí pravidelné dodávky pro subdodavatele do automobilové prvovýroby.


TEXTAR

Přední evropský specialista na výrobu brzdových obložení. Důrazem na kvalitu a inovační aktivitu se prosadil jako dodavatel všech předních evropských automobilek, kde činí jeho celoevropský podíl v prvovýrobě 30 %. Výrobní program zahrnuje všechny evropské a většinu světových vozidel.


THULE

Široký výrobní program střešních nosičů, boxů a příslušenství řadí švédskou firmu Thule k největším výrobcům na světě. Bezpečnost a kvalita jsou hlavním měřítkem pro vývoj těchto produktů. Produkty vynikají také snadnou manipulací, aerodynamikou, životností a možností snadné montáže při výměně vozidla.


TYLL

Výfukové systémy vysoké kvality české výroby. V našem sortimentu nabízíme výfuky Tyll především pro vozy Škoda.


UFI

UFI patří k největším evropským výrobcům filtrů pro automobily i průmysl. Vyrábí a dodává vzduchové, palivové a olejové filtry. Svou kvalitou ověřenou i ve vozech F1, se firma UFI prosadila do prvovýroby automobilů, kde ji celosvětově patří významný podíl.


VALEO

Valeo je jedna z celosvětově největších skupin výrobců dílů pro automobilový průmysl se 142 výrobními závody ve 24 zemích světa. Její výroba je orientována na vysokou jakost a neustálý vývoj. Valeo patří k nejvýznamnějším dodavatelům do prvovýroby po celém světě.


VAT

Značka VAT zakládá svoji produkci olejů na nejmodernější technologii. Výroba a balení probíhá v holandských rafinériích, odkud se dodává dále do celého světa. Oleje splňují jakostní klasifikace AOI a CCJC. Oleje VAT obdržely atesty automobilek VW a BMW pro výměny náplní v garančních lhůtách.


VEMO

Značka pro kvalitní ventilátory pro většinu vozů evropských značek.


VERNET

Francouzský výrobce termostatů a termospínačů s více než 70 letou historií a zatoupením v Evropě, USA a Jižní Americe. Jedna s celosvětově vedoucích firem ve svém oboru.


XT

V sortimentu značky XT nabízíme XT Antifreeze (nemrznoucí směsi), XT Brake Dot (brzdové kapaliny) a XT Screen Wash (kapaliny do ostřikovačů.

Sdílej:

tel.: 777 890 123

Objednejte se na servis

F1 servis s.r.o.
Husova 1782, 530 02 Pardubice

Po – Pá: 7:30 – 16:00 hod.
So, Ne: zavřeno

GSM: +420 777 890 123

Sociální sítě

Zákaznická
poradna